ruka hore awards 2021 punchline roka gleb
Zdroj: youtube.com
SK/CZNewsHIP-HOPRozhovoryVideo

Gleb: „AKM od Rytmusa je super track. Bacil & Rakby by sa mali vrátiť, dám im feat.“

Gleb v rozhovore o Bacilovi, Rakbym a Rytmusovi

Raper Gleb bol hosťom v najnovšom dieli relácie Rap Ateliér z produkcie Evropy 2 a s moderátorom Randym Coldom sa okrem iného bavili aj o slovenskej hudobnej scéne v roku 2012, ktorej ústrednými postavami boli aj Bacil s Rakbym. Gleb vyjadril aj svoj názor na vtedajší nástup elektroniky do nášho hip-hopu.

To boli lacáky, vtedy som počúval úplne undergroundové veci, takže som to nejak neriešil. Ale zase, ‚toto je elektro, ty obmedzený koko*‘, však to je super track. Aj dobrý klip bol k tomu, ako bol v tej osade, takže som nebol hejter. Bacil & Rakby boli wack, ale ja som na nich vôbec nebol nahnevaný, nezamýšľal som sa nad nimi, robili si svoju vec. Nebral som ich ako raperov, musí tu byť aj také diskofilné duo. Podľa mňa by sa mali vrátiť, dám im feat.

Randyho tiež zaujímalo aký mal Gleb pocit z toho, keď ho Moja Reč v jeho začiatkoch spomenula v rozhovore a dala mu shout-out.

Perfektne som sa cítil, ľudia okolo mňa boli takí, že ‚super, vedia o tebe‘. My sme fungovali v takej komunitke a ja som si tak MC-koval za DJ-om, takže to bolo super. V tej dobe ma veľmi nezaujímalo, čo sa tu deje, počúval som americký, UK rap a počúval som Delikove EP Daj mi 5, to je banger. A ešte do toho mi dal shout-out, bol som rád.

Albumy a produkty od Gleba si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame