fight night challenge 3
Zdroj: Peter Šulič
NewsČeskoEventySlovenskoVideo

Fight Night Challenge 3 je minulosťou, hudobná scéna prekvapila! (VIDEO)

Fight Night Challenge 3 priniesol prekvapenia

Očakávané podujatie Fight Night Challenge 3 je oficiálne minulosťou a diváci sa dočkali poriadnych prekvapení. Okrem opakovaných problémov s prehrávaním livestreamu na oficiálnej webovej stránke, ktorá nefungovala sme boli svedkami zaujímavých súbojov. V súboji rapera a bubeníka porazil Erik Tresor Martina Valihoru až na body. To isté sa podarilo aj Dominike Mirgovej, ktorá síce nezvíťazila nad Aless ešte počas štyroch kôl, ale po záverečnom spočítaní bolo víťazstvo priklonené na jej stranu.

fight night challenge 3
Zdroj: Peter Šulič

Zápas medzi Frayerom Flexkingom a Imrichom „Baronom“ Štefánikom, ktorý bol v poradí druhým najočakávanejším, skončil už v druhom kole. Raper udelil účastníkovi reality show tvrdé K.O, z ktorého sa už Baron nedokázal spamätať. Sklamanie priniesol však aj posledný zápas medzi Vlastom Čepom a Ivanom Vičićom, v ktorom prvý menovaný zvíťazil po K.O už vôbec v prvom kole.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Peter Šulič

Komentáre

Odporúčame