astralkid22 tisci shimmi 4ráno
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

AstralKid22, Tisci a Shimmi v naloženej drillovej novinke 4RÁNO (VIDEO)

AstralKid22 a jeho novinka 4RÁNO ťa postavia na nohy

Máme tu novú slovenskú spoluprácu, AstralKid22, Tisci a Shimmi sa spojili v naloženej drillovej novinke 4RÁNO! Song vyšiel aj s klipom 22. decembra 2022 a o video sa postaral tím WE DONT CARE WE CREATE. Po skladbách Amsterdam, Kiss Kiss a Bližšie ide o štvrtý Astralov singel v tomto roku. Shimmi mal plodnejší rok, okrem viacerých singlov sa postaral aj o album Yo s množstvom hostí. Medzi hviezdne mená patria Yzomandias, Saul, Viktor Sheen či Nik Tendo.

Pre tých z Vás, ktorí o Tiscim počujú po prvý raz, v žiadnom prípade nejde o nováčika na scéne. Raper má na konte albumy Futurepunk, Cold Heart Hustla a okrem množstva singlov aj EP before Futurepunk. Pokiaľ teda budeš mať záujem pozrieť sa na jeho tvorbu, máš na výber z viacerých kúskov!

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame