zayo separ let's go
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Zayo vydal klip k songu Let’s Go, Separ v ňom má zvláštnu masku (VIDEO)

Zayo a Separ v klipe k songu Let’s Go

Slovenskí raperi si v novej spolupráci poriadne uleteli, Zayo a Separ vydali spoločný klip k songu Let’s Go, ktorý je súčasťou albumu Party Week. Vizuál, ktorý si na starosť zobral Dzagy, sa na YouTube objavil včera, 21. decembra. Chalani v songu použili sample tanečného songu Freed From Desire od talianskej speváčky Gala z roku 1996. Zayo si zobral na starosť refrény a jednu slohu, Separ si zobral druhú a vznikla ich prvá spolupráca.

Fanúšikovia člena tímu Haha Crew sa konečne dočkali, Zayo 16. decembra oficiálne vydal svoj nový štúdiový album s názvom Party Week! Súbor deviatich songov nás prekvapil hviezdnou zostavou hosťujúcich. Len tri songy sú sólové pričom na zvyšných počujeme domáce i zahraničné mená ako EgoWen, Nik TendoSeparLuca Brassi10x či Porsche Boy. Na svojom Instagrame tiež prezradil, že sa na albume podieľalo päť producentov.

Albumy a produkty od Zaya si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame