calin dilema
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Calin vydal song Dilema, ktorým vzdáva hold 20-ročnému hitu (VIDEO)

Calin vydal novinku Dilema

Český spevák a raper Calin je po približne šiestich týždňoch späť s drillovou novinkou s názvom Dilema (Over U)! Song vyšiel včera večer, teda 15. decembra aj spolu s videoklipom, ktorý si Calin natočil sám. Mnohí poslucháči v ňom počujú melódiu legendárneho songu Dilemma z roku 2002, ktorý majú na svedomí speváčka Kelly Rowland a raper Nelly. Tento pamätný videoklip si verejnosť na platforme YouTube dodnes pustila už takmer 1,3 miliardy krát.

Calin má za sebou úspešný rok. Jeho nový album Popstar obsahuje hity ako Praha/Vídeň, Hannah Montana či Nad Ránem, Sangria a mnohé ďalšie. Okrem toho svoj hlas prepožičal piesňam Pod Drn, Ali Bomaye a medzičasom vydal aj svoju ďalšiu sólovú novinku Santé. Ak sa nás ešte enchystá prekvapiť, song Dilema bude  pravdepodobne jeho posledným singlom tohto kalendárneho roka.

Albumy a produkty od Calina si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame