frayer flexking trash talk
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Frayer Flexking všetkým posúva Trash Talk, prvý singel z albumu Hoodba (VIDEO)

Frayer Flexking nám posúva nový Trash Talk!

Slovenský raper Frayer Flexking vydáva prvý singel s názvom Trash Talk zo svojho pripravovaného albumu Hoodba, ktorý vyjde už čoskoro! Song vyšiel vo štvrtok, 15. decembra aj spolu s videoklipom, ktorý si na starosť zobral režisér Marko Sewerovsky. Vlastným menom Andreas Stolárik sa v novom vizuáli vracia späť do Dubnice nad Váhom na sídlisko, kde strávil svoje detstvo. V tomto článku sme ťa informovali o tom, ako sa naň vrátil aj spolu s producentským tímom Fight Night Challenge.

Raper sa o vydanie nového projektu podelil aj s fanúšikmi na Instagrame. Tvrdí, že na tento album nie je nikto pripravený.

Hey bla! Nový album! Hoodba hoodba hoodba. Musel som vám dať novú hoodbu, tak dúfam, že 26 skladieb bude dosť. Album je robený pre vás, more, aby ste mali čo počúvať na dosť dlhú dobu si myslím. Všetkým, čo som púšťal tracky, sa ľúbili, tak som zvedavý na váš názor. Jedno viem, že toto nebude nikto čakať, čo som vypustil zo seba,“ uvádza Flexking, pričom dodáva, že album a aj nový merch si môžeš zakúpiť v predpredaji iba v našom Ruka Hore shope!

Albumy a produkty od Frayera Flexkinga si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame