sample 2022
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Kendrick, Jack Harlow či Beyoncé. Toto sú najväčšie sample roku 2022 (VIDEO)

Najväčšie sample roka 2022

Či už ide o album The College Dropout, Graduation, alebo My Beautiful Dark Twisted Fantasy, Kanye West má na svojom konte sample, ktoré poznáme aj v roku 2022. V tomto kalendárnom roku samplom prinavrátila popularitu vďaka svojmu projektu Renaissance aj speváčka Beyoncé. Mnohým z Vás, ktorých zahraničná scéna zaujíma, určite neunikla aktivita YouTube kanálu Tracklib. Ten sa venuje rozoberaniu samplov v známych songoch a v tom najnovšom zhrnul tie najlepšie z uplynulého roka.

Súčasťou videa sú mená ako Future, Central Cee, Kendrick Lamar, Burna Boy, Nicki Minaj, JID, Jack Harlow či Yung Gravy. Tracklib veľmi zaujímavo a jedinečne rozoberá každý sample, takže ak sa chceš dozvedieť ako vznikla tvoja obľúbená skladba, dôkladne si prezri celý tento kanál, ktorý je plný podobných videí.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame