paulie garand alan murin first amonit
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Paulie Garand a Alan Murin v klipe k spoločnému songu First (VIDEO)

Paulie Garand a Alan Murin v klipe k songu First

Ďalšie zaujímavé československé spojenie, český raper Paulie Garand a slovenský spevák Alan Murin sa spájajú v novinke First! Videoklip k songu vyšiel včera, 13. decembra zrežíroval sám interpret a tím Forward Creatives. Názov novinky zodpovedá aj spoluprácam, ktoré spolu majú umelci na konte. Súčasťou najnovšieho štúdiového projektu Amonit boli totiž ich prvé dve spoločné piesne – Una a First.

34-ročný rodák z českého Liberca na Instagrame svojím fanúšikom priblížil o jeho nový objav s názvom Under My Pillow, ktorý mu produkoval celý nový album:

My jsme Starkids. No…my jsme s Benem a Majkem už skoro star(ci), ale ten pravej kid, co bude teprve star je UMP Beats. To je ten frajer, co stojí mezi náma a taky ten, co stojí za celym timhle bangerem. Přinesl beat, nápad i téma a já už po prvním poslechu věděl, že to bude mega věc. Seš magor bro.

UMP aka Under My Pillow aka Umpa Lump aka Lil Lump. Produkoval polovinu novýho alba a věštim mu velkou budoucnost. Beru si ho pod svý křídla, takže se můžete těšit i na jeho sólo věci a další produkce. Dejte mu lásku a sledujte ho, kde se dá. Viva La UMP Beats.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame