tyor celý svet terapia londýn
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Tyor zo skupiny Terapia vydáva debutové EP a klip k songu Celý Svet! (VIDEO)

Tyor vydal novinku Celý Svet a prvé EP

Člen skupiny Terapia, Tyor, vydáva prostredníctvom Kali Records svoje debutové EP, ktoré nám predstavuje novinkou Celý Svet! Tyor zo zoskupenia Terapia, ktoré si zamilovalo množstvo fanúšikov na Slovensku, oficiálne prichádza so svojím prvým sólovým projektom. Svoju sólo cestu odštartoval len nedávno, kedy nás prekvapil debutom vo forme videoklipu z nespajúceho New Yorku!

EP s názvom Nahral Som Nám Tracky obsahuje päť trackov, pričom na troch figurovala aj Tyorova priateľka BlckSapphire ako producentka. Vizuál nového songu sa nám Tyor rozhodol priniesť až z Londýna!

Ku skladbe Celý Svet sa vyjadril Tyor nasledovne: “Prvý klip ma názov Celý svet. Nie je to typický love song, ale skôr vyjadrenie môjho postoju k životu a vzťahom. Chcem žiť taký život a mať také vzťahy, aby som aj vďaka nim mohol prejsť a vidieť celý svet. Veľká časť klipu sa natáčala práve v Londýne, ktoré je jedno z miest, odkiaľ beriem inspiráciu a vždy sa tam rad vraciam.

EP vyšlo dnes, 11. decembra 2022, čím chcel Tyor svojím fanúšikom priniesť pod stromček krásny darček. Debutové EP znamená pre Tyora veľmi veľa.

Toto je 5 najúprimnejších a najlepších trackov, aké som kedy nahral. Pri každej pesničke som cítil maximálnu voľnosť v procese tvorby a do každej som dal maximum zo seba. Veľkou výhodou bolo, že tri z piatich pesničiek hudobne vytvorila BlckSapphire, ktorá skvelo vystihla to, čo chcem tvoriť a akým smerom chcem isť. Ak miluješ život, toto je hudba pre teba. Nahral som tracky pre našu generáciu,“ uzatvára.

Albumy a produkty od Terapie si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame