konex kamil hoffmann corretto
YouTube/Konex
KLIPSK/CZNewsVideo

Konex a Kamil Hoffmann vydajú po 3 rokoch pokračovanie albumu Corretto (VIDEO)

Konex, Kamil Hoffmann a Corretto 2!

Áno, je to tu, po troch rokoch sú Konex a Kamil Hoffmann späť s pokračovaním úspešného albumu Corretto, ktoré dostane názov Corretto 2! V súvislosti s novým projektom je tu aj prvý singel, párty song Eufória, ktorý vyšiel vo štvrtok, 1. decembra aj s videoklipom. O ten sa postarala Produkce Beze Strachu na čele s režisérom Ondřejom Silným. Celý projekt vyjde v symbolický dátum 12.12.2022 exkluzívne iba na našom Ruka Hore shope aj spolu s merchom.

Chalani si pre teba pripravili jedinečné tričko, mikinu, alebo kompletný balíček, ktorý obsahuje okrem limitovaného trička a šálky na espresso aj podpísaný plagát a CD nosič. Nový projekt bude obsahovať 11 skladieb, rovnako ako album Corretto z roku 2019. Konex na svojom Instagrame prezradil, že tento tanečný singel bude mať svoju live premiéru už 16. decembra na koncerte v bardejovskom S clube. Tam sa chalani predstavia so svojou Corretto show a prizvali si k sebe aj Shimmiho.

Albumy a produkty od Konexa a Kamila Hoffmanna si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube, shop.rukahore.sk

Komentáre

Odporúčame