Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Český raper Earth sa stal otcom, čo oslávil novinkou Motýli! (VIDEO)
earth motýli
Zdroj: instagram.com/youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Český raper Earth sa stal otcom, čo oslávil novinkou Motýli! (VIDEO)

Raper Earth vydal novinku Motýli

Po moderátorovi a hypemanovi Osťovi sa z nového prírastku do rodiny teší aj český raper Earth, ktorý v ten deň vydal aj novinku Motýli! Track vyšiel aj spolu s videoklipom, ktorý režíroval Jakub Stelzer. Tesne pred vydaním spolu s priateľkou Denisou na svet priviedli dcérku Nelly Bennett, ktorá sa narodila v stredu o 16:39. Raper sa s fanúšikmi na Instagrame podelil aj o fotky priamo z pôrodnice.

Earthova partnerka sa na Instagrame so sledovateľmi podelila o svoje dojmy z celého dňa. Podľa jej slov šlo o veľmi náročnú skúsenosť.

Nebudem klamať, dala si mi naozaj zabrať a môj pôrod bol niečo úplne príšerné, kedy som si siahla naozaj na dno, ale výsledok stál za to. Ďakujem ti miláčik za tak úžasný poklad! Náš život doslova nabral nové obrátky a ja nedokážem slovami popísať, čo terza zažívam. Materstvo je tak čistý a iný druh lásky, že neexistuje väčšie puto. Milujem ťa Nellynka a budem tu navždy pre teba.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram, YouTube

Komentáre

Odporúčame