radikal chef matej straka freeride 4 veľa ginu, ráno hlad 2
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Radikal Chef nás na album Freeride 4 pripravuje singlom ‚Veľa Ginu, Málo Hlad 2‘ (VIDEO)

Radikal Chef vydal nový singel Veľa Ginu, Málo Hlad 2

Vydanie albumu Freeride 4 sa blíži a Radikal Chef má pre svojich fanúšikov pripravených veľa prekvapení, prvý song s názvom Veľa Ginu, Málo Hlad 2 je vonku! Prvý singel pripravovaného pokračovania projektu Freeride 3 vyšiel včera, 29. novembra a hosťuje na ňom člen skupiny Nerieš Matej Straka. Pokračovanie songu Veľa Ginu, Málo Hlad z apríla roku 2019 je tak oficiálne vonku a vyvolal búrlivé diskusie medzi fanúšikmi. Zakročiť musel dokonca sám Radikal.

Je skvelé, ako medzi sebou polemizujete, či je song Veľa Ginu 1 lepší ako Veľa Ginu 2, alebo naopak. Nechápem však prečo by tieto dva moje tracky mali proti sebe súperiť. Jednotka je z roku 2018, dvojka z roku 2022. Ako môžeš byť dvojka z roku 2022 ako jednotka z roku 2018? To predsa nedáva logiku.

Ani Sám Doma 1 už nikdy nebude ako Sám Doma 2. Nehádajte sa, chillujte, vibin, kľud. Pri Basic 3 ste tiež vraveli, že je zlý a nemá na Basic 2 a potom som s Basic 3 búral kluby a festivaly. Viem, čo robím, nemyslím v prítomnosti, vidím vždy omnoho ďalej. Chill.

Albumy a produkty od Radikal Chefa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame