Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Kontrafakt vystúpi v O2 Aréne v roku 2023, chcú prepísať históriu (VIDEO)
kontrafakt o2 aréne
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsČeskoEventyHIP-HOPSlovenskoVideo

Kontrafakt vystúpi v O2 Aréne v roku 2023, chcú prepísať históriu (VIDEO)

Kontrafakt v O2 Aréne v roku 2023

Rytmus, Ego a Anys alias Kontrafakt majú v pláne prepísať hip-hopovú históriu a v roku 2023 po prvý raz vystúpi v pražskej O2 Aréne. Ako uvádzajú v popise pod promo videom na YouTube, pôjde o oslavu dvoch dekád na vrchole rapovej scény. Od doby songu Dáva mi chalani s nami stále kývu hlavami. Keď sa skupina v roku 2003 prvýkrát objavila na obrazovkách s týmto hitom, ani len netušila, že sa o 20 rokov neskôr ako prvá československá rapová crew objaví s koncertom v legendárnej O2 Aréne v Prahe.

23. septembra 2023 zavítajú do českého hlavného mesta s jediným cieľom a to prepísať históriu živých koncertov. Všetci naši bratia a sestry a ich deti, ktorí ste odrástli na zásadných albumoch Kontrafaktu ako sú ERA, Bozk na rozlúčku a Navždy, príďte osláviť ďalší rapový míľnik “Z detskej izby až po 15 tisícový kotol”.

Kontrafakt v O2 Aréne v roku 2023

Prešli sme spolu všetky etapy, od kaziet na školách, napálených cédečiek (schovaných pred rodičmi), youtube éry až po dnešnú dobu sociálnych sietí. Kedysi sme vyrastali v panelákoch, teraz budeme mať na koncerte rovnako vysokú ledku. Presne tak vysokú, ako 8-poschodová bytovka. A to je len to najmenšie, čo vás čaká. Aby to bolo nezabudnuteľné pre každého, kto prekročí na konci septembra brány O2 Arény, spojili sme naše sily so svetoznámym stagedizajnérom, Martinom Hruškom, ktorý je podpísaný pod tými najvýraznejšími a najveľkolepými shows, nielen v Česku.

Spolu sme rástli, spievali a plakali, jednoducho zažili sme nespočetné množstvo zážitkov, cestovali sme spoločne na koncerty od východu Slovenska až po západ Čiech. Teraz sa nevieme dočkať momentu, kedy každý jeden fanúšik pricestuje za nami, do Prahy, a zažije výročnú oslavu legendárnej skupiny Kontrafakt. Prvú, jedinú a poslednú svojho druhu. Lebo hip-hop mi dáva to, čo mi život bere a bude mi dávať, až kým mi Boh ten život nezobere.

Lístky si môžeš zakúpiť v sieti Ticketportal, najlacnejšie začínajú na sume 990 českých korún, teda približne 40 eur.

Albumy a produkty od Kontrafaktu si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame