gabryell separ zajtra
Zdroj: Instagram/Gabryell.neries/reprofoto, YouTube/NeriesOfficial/reprofoto
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPPunkROCKVideo

Gabryell a Separ sa v klipe k songu Zajtra vrátili do školských lavíc (VIDEO)

Gabryell a Separ rapujú, „akoby nemalo byť zajtra“

Nový song z projektu, ktorý nám priniesol nečakanú zmenu na našej scéne, je vonku, Gabryell a Separ vydali novinku s názvom Zajtra! Skladba vyšla včera, 29. novembra aj s videoklipom, ktorý režíroval tím ThirdEyeCrew na čele s režisérmi Aaronom Butcherom a Jakubom Richterom. Chalani sa vo vizuáli vracajú späť do školských priestorov a do minulosti. Gabryell v refréne spomína, že „žil, akoby nemalo byť zajtra“ a Separ zas slovami „gitary nemusím, aj tak mi to sedí“ dokázal, že naozaj zvládne naskočiť na akýkoľvek žáner.

Projekt Punk Heart dnes o polnoci oficiálne vyšiel na streamovacích službách a obsahuje 7 skladieb s hviezdnymi hosťujúcimi menami. Okrem štyroch sólových vecí od Gabryella si zmes rocku a punku vyskúšala aj Sima, Pil C a spomínaný Separ. Projekt si aj spolu s merchom môžeš zakúpiť exkluzívne len v našom Ruka Hore shope!

Albumy a produkty od Gabryella si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Separa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram, YouTube

Komentáre

Odporúčame