osťo sa stal otcom oliver ľubica
Zdroj: instagram.com/ostohypeman
NewsHIP-HOP

Osťo sa stal otcom, spolu s manželkou Ľubicou na svet priviedli syna Olivera!

Osťo sa stal otcom

Moderátor a hypeman Marcel Osztas alias Osťo sa stal otcom, manželka Ľubica priviedla ich prvé dieťa na svet v skorých ranných hodinách 25. novembra. Je ním synček Oliver a do klubu rodičov tak pribudol ďalší zo známych párov, ktorý je spolu už dlhé roky, pričom sa zobrali už v roku 2018. Svadba sa konala na Bali a zúčastnila sa jej aj Dara Rolins, ktorej robí Ľubica tanečný doprovod. Momentálne sa však obaja zrejme usadia, pretože ich čakajú prvé rodičovské povinnosti.

Osťo sa o radostnú novinku podelil aj so svojimi sledovateľmi na Instagrame:

Dnes o 1:55 sme sa stali rodičmi. Ďakujem mojej super žene za jej statočnosť a silu, zvládla si to kráľovsky. Porodila si nám krásneho syna. Je to fakt neuveriteľný zážitok, neviem to opísať slovami. Veľká vďaka patrí Brnenskej pôrodnici Obilní trh za perfektnú starostlivosť. Oliver aj mamina sú zdravučkí a hrozne sa tešíme na to dobrodružstvo. Ďakujeme za tú lásku, čo sa nám všetci posielali, ceníme si to.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: Instagram, YouTube

Zdroj titulného obrázku: instagram.com/ostohypeman

Komentáre

Odporúčame