Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Luca Brassi10x a Separ v spoločnom klipe 'stále behajú Hore Dole' (VIDEO)
separ luca brassi10x hore dole
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Luca Brassi10x a Separ v spoločnom klipe ‚stále behajú Hore Dole‘ (VIDEO)

Luca Brassi10x a Separ behajú ‚Hore Dole‘

Na svete je len druhá spolupráca týchto slovenských raperov, ale Luca Brassi10x a Separ v songu Hore Dole znejú tak, akoby spolu tvorili celú večnosť. Klip, ktorý zrežíroval Danpingdon, sa na YouTube objavil v piatok, 25. novembra. Chalani nám v ňom ponúkajú zábery z koncertov, ale aj zo štúdia, baru či ulice. Song je súčasťou Lucovho nového projektu Ghetto Maradona, ktorý si aj spolu s merchom môžeš zakúpiť exkluzívne iba v našom Ruka Hore shope.

Separ a Luca Brassi10x nám v tracku slovami „raz si hore, potom dole“ opisujú kolobeh života. Ich prvá spolupráca vyšla tiež v novembri, ale v minulom roku. V songu Zlato sa ešte objavil aj AstralKid22, čím sa uzavrela zaujímavá trojitá spolupráca. Nahrávky Hore Dole a Zlato majú spoločného producenta. Je ním Tristan Hoodrich, ktorý sa postaral aj o hudobnú stránku celého nového albumu Lucu Brassiho10x.

Albumy a produkty od Lucu Brassi10x si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Separa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame