Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Stormzy vydal album This Is What I Mean, hovorí o ňom ako o "najsebeckejšom" (VIDEO)
stormzy this is what i mean album
Zdroj: nytimes.com, wikipedia.org
KLIPSvetNewsHIP-HOPPOPRnBVideo

Stormzy vydal album This Is What I Mean, hovorí o ňom ako o „najsebeckejšom“ (VIDEO)

Stormzy vydal album This Is What I Mean

Jeden z najpopulárnejších britských raperov súčasnosti Stormzy vydáva očakávaný svoj tretí štúdiový album This Is What I Mean! Projekt sa na streamovacích službách objavil dnes, 25. novembra a obsahuje 12 piesní, pričom tri z nich vyšli ešte v priebehu minulých týždňov. Prvý singel Mel Made Me Do It nám pripomenul jeho rapové kvality, Hide & Seek spevácke nadanie a posledný singel Firebabe nás pred dvomi týždňami už len naladil na ďalší precítený kus umenia.

Ako raper a fanúšik Manchestru United prezradil pre Vogue: „Tento album nie je pre ‚fanúšikov‘, ‚hejterov‘, ‚hip-hopové hlavy‘, alebo ‚milovníkov R&B‘. Nepremýšľali sme nad nikým. Nad poslucháčom ani jeden raz. Priznávam, je to tá najsebeckejšia vec, akú som kedy spravil. Picasso nikdy nepoužil konkrétny odtieň modrej farby kvôli ostatným. Použil ju, pretože ju cítil vo svojej duši a musela ísť na plátno.

Počas počúvania tohto projektu si však na svoje prídu všetky skupiny, ktoré Stormzy spomínal. Vo viacerých songoch počujeme aj doplňujúce hlasy, za ktoré môžu traja uznávaní britskí hudobníci Debbie, Jacob Collier a Sampha. Pravdepodobne ide o posledný veľký kus hudby, ktorý nám rodák z londýnskeho Croydonu posunul pred oslavou 30. narodenín. Tie oslávi v lete, 26. júla.

Albumy a produkty od Stormzyho si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Vogue, Genius

Zdroj titulného obrázku: nytimes.com, wikipedia.org

Komentáre

Odporúčame