kali decembrový
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Kali vydal novinku Decembrový, ktorej klip natočil za 5 hodín! (VIDEO)

Kali vydal novinku Decembrový

Ďalší song z pripravovaného albumu Retrostar je vonku aj s videoklipom, Kali vydal novú skladbu s názvom Decembrový! Pieseň vyšla včera, 20. novembra aj spolu s vizuálom, o ktorý sa postaral režisér Michal Nemtuda spolu s tímom, ktorý raper vypísal v popise pod videom. Klip vznikol v spolupráci s tanečnou školou Eight Groove Crew a bol natáčaný v priestoroch Fakulty architektúry a dizajnu STU v Bratislave.

Ako tiež Kali uvádza v popise, scéna vo videoklipe je použitá z divadelnej inscenácie Elektrický anjel divadla Nová scéna v spolupráci s FAD STU scénografky Karolíny Bujdákovej. Na Instagrame svojím sledovateľom prezradil, že šlo o klip, ktorý natáčal na poslednú chvíľu a v rozmedzí pár hodín.

Chlapci, A-TEAM PRODUCTION a Michal Nemtuda, ďakujem, klip za päť minút dvanásť, za 5 hodín. Huďko (@ho0dini_) ĎAKUJEM za hudbičku a zvuk a študko a všetko. Bitman (@bitman_official) bráško, ďakujem za profesionálne škrtenie a rozpolený ohryzok, mám ťa rád. Takisto druhému zloduchovi a teš za tance bro. No a vám všetkým čo ma zdielate, počúvate atď. 29. decembra budeme pokračovať v projekte Retrostar s klipom na vec s názvom 40. Peknú nedeľu všetkým.

Albumy a produkty od Kaliho si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame