alan murin suave
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPLatinoPOPVideo

Alan Murin vydáva klip k songu Suave, počul/a si už nový album? (VIDEO)

Alan Murin vydal klip k songu Suave

Slovenský spevák Alan Murin vydáva svoj piaty videoklip k projektu Trueself, ktorý tentokrát dostáva tanečná skladba Suave! Krátky vizuál, ktorý je sústredený okolo oranžového Audi na rozľahlom parkovisku, vyšiel včera, 20. novembra. Ako Alan tvrdí na Instagrame, ide o pokračovanie klipu Vamos Bombas, ktorý vydal naposledy. Vďaka úspechu projektu Trueself, ktorý vyšiel 4. novembra na streamovacích službách, sa spomedzi slovenských raperov dostal už na 7. miesto z pohľadu počúvanosti na Spotify.

Nový album Trueself aj spolu s merchom nájdeš exkluzívne len v našom Ruka Hore shope. Populárny mladý spevák sa o jeho vydanie podelil aj s fanúšikmi na Instagrame, kde poďakoval všetkým, ktorí sa podieľali na jeho tvorbe.

Trueself je vonku. Ďakujem všetkým, ktorí pri mne stáli a pomohli mi vytvoriť tento debutový projekt plný skvelých umelcov. Ďakujem za každý lajk, správu, zdieľanie, kúpu merchu alebo albumu. Dúfam, že nová tvorba poteší, teším sa na vás!

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame