Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Alan Murin vydal album Trueself a klip k songu Vamos Bombas, na ktorom hosťuje Rytmus (VIDEO)
alan murin vamos bombas rytmus trueself
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPVideo

Alan Murin vydal album Trueself a klip k songu Vamos Bombas, na ktorom hosťuje Rytmus (VIDEO)

Alan Murin a Rytmus v novinke Vamos Bombas

Konečne sme sa dočkali, Alan Murin oficiálne vydal album Trueself a spolu s ním aj klip k novinke Vamos Bombas, kde hosťuje Rytmus! Prvý veľký štúdiový projekt slovenského speváka sa na streamovacích službách objavil v piatok, 4. novembra. Alan nás naň pripravoval nás naň začal pripravovať už v lete, kedy vydal singel Prepáč. Nasledovali skladby Lifestyle, Raz Dva Tri a včera večer svoj vizuál dostala aj pieseň Vamos Bombas. Projekt je plný hviezdnych hosťujúcich mien, medzi ktorými sú Rytmus, Ego, Tina, Kali, Momo, Separ, Pil C, Celeste Buckingham a ďalší.

Nový album Trueself aj spolu s merchom nájdeš exkluzívne len v našom Ruka Hore shope. Populárny mladý spevák sa o jeho vydanie podelil aj s fanúšikmi na Instagrame, kde poďakoval všetkým, ktorí sa podieľali na jeho tvorbe.

Trueself je vonku. Ďakujem všetkým, ktorí pri mne stáli a pomohli mi vytvoriť tento debutový projekt plný skvelých umelcov. Ďakujem za každý lajk, správu, zdieľanie, kúpu merchu alebo albumu. Dúfam, že nová tvorba poteší, teším sa na vás!

Albumy a produkty od Alana Murina si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Rytmusa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame