johnny depp slovensko hollywood vampires
Zdroj: vanityfair.com, muzeum.sk
KLIPSK/CZNewsPunkROCKVideo

Johnny Depp príde na Slovensko a odohrá koncert vo Zvolenskej Slatine! Toto nie je vtip (VIDEO)

Johnny Depp príde na Slovensko!

Toto nie je prvý apríl, ale skutočná vec, Johnny Depp a skupina Hollywood Vampires zavítajú budúci rok na Slovensko! Koncert americkej skupiny, ktorý sa uskutoční 20. júla 2023 organizátori opisujú ako mediálne najsledovanejší koncert budúceho roka. Rocková superskupina v zložení Alice Cooper, Joe Perry, Tommy Henriksen a Johnny Depp vznikla v roku 2012, aby si uctila hudbu rockových hviezd zo 70. rokov minulého storočia. Svoju veľkolepú show prídu odprezentovať do Zvolenskej Slatiny už počas budúcoročných letných prázdnin.

Exkluzívny koncert v srdci banskobystrického kraja budú hostiť trávnaté polia, takzvané Olympic Fields. Tie boli pomenované na počesť frontmana skupiny Olympic, Petra Jandu, ktorý na rovnakom mieste odohral strhujúci koncert v roku 2021 aj spolu s legendárnou českou skupinou. Lístky sú k dispozícii v sieti Ticketportal, pričom tie najlacnejšie si momentálne môžeš uchmatnúť za 60€. Kapacita areálu je jasne stanovená a viac ako 12-tisíc ľudí sa do nej nezmestí. Pokiaľ teda chceš byť súčasťou jednej z kultúrnych akcií roka 2023 na Slovensku, bež si kúpiť vstupenku už teraz, alebo ňou poteš na Vianoce svojich blízkych!

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, ticketportal.sk

Zdroj titulného obrázku: vanityfair.com, muzeum.sk

Komentáre

Odporúčame