smack one past
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Smack One vydal novinku Past, na ktorej hosťuje Karlo?! (VIDEO)

Smack One vydal novinku Past

Český raper čoskoro vydá jedinečné dvojcédéčko a pripravuje nás naň ochutnávkou z albumu, Smack One nám prináša novinku Past! Song vyšiel včera, 3. novembra aj spolu s videoklipom, o ktorý sa postaral Andreas Gold. Smack si na track zavolal aj pomoc v podobe Nik Tenda, White Russiana a Karla! Pre fanúšikov rapera, ktorý je momentálne za mrežami, ide o skvelú správu, naposledy ho totiž mohli počuť na songu Karanténa. V prípade nahrávky Past ide o slohu, ktorú Karlo nahral ešte predtým než šiel do väzenia.

Ako sme spomínali, blíži sa nám nové dvojcédéčko, na ktoré Smack už dlhodobo pripravuje fanúšikov na Instagrame! Pred pár dňami nám priblížil aj cover projektu, ktorý bude rozdelený na dve časti – Essentials & Remix. V prvom prípade pôjde o nové skladby so zaujímavými hosťami, ako napríklad Cashanova Bulhar, Nik Tendo, Dollar Prync či Frayer Flexking. Druhá časť albumu bude obsahovať remixy nových, ale aj starších nahrávok ako napríklad Další Rok, V Pytli či NPSM 2. Projekt Chimera Nekonečno vyjde už vo štvrtok, 10. novembra.

Albumy a produkty od Smacka si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame