Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Sergei Barracuda "fajčí asteroidy" a vydáva novinku s Rollsoutom (VIDEO)
sergei barracuda rollsout
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Sergei Barracuda „fajčí asteroidy“ a vydáva novinku s Rollsoutom (VIDEO)

Sergei Barracuda vydal novinku Asteroidy

Očakávaný projekt Pouliční Ekonomická 4 je stále bližšie a bližšie, Sergei Barracuda, Rollsout a Wugabo nás naň pripravujú trapovou novinkou Asteroidy! Song vyšiel v stredu, 2. novembra aj spolu s videoklipom, ktorý si na starosť zobral Danpingdon. Český raper tak otvára november novým singlom, ktorým nás pripravuje na nový album. Na pomoc si zavolal slovenského rapera Rollsouta a v outre počujeme aj Wugaba, ktorého môžeš poznať aj ako známeho tvorcu memes. Sergei tvrdí, že máme očakávať neočakávané, sme teda zvedaví, s akým prekvapením príde najbližšie.

Novinka je po songoch Jeď a Láska je když… už treťou ochutnávkou z nového pripravovaného albumu, ktorý dostane názov Pouliční Ekonomická 4. Skalní fanúšikovia rapera určite vedia, o čom je reč. Po rokoch 201020122016 a 2018 prichádza štvrté pokračovanie, ktoré by malo dokonca dostať aj podnázov „Růst & Prosperita“. Nie, nepomýlili sme sa, keď sme vymenovali štyri roky na tri albumy, v roku 2016 totiž vyšiel projekt Pouliční Ekonomická 2.5.

Albumy a produkty od Sergeia Barracudu si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame