richard csino dievča stoj
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsFUNKPOPVideo

Richard Csino vydal novinku Dievča Stoj, ktorej povieš svoje ‚áno‘ aj ty! (VIDEO)

Richard Csino s novinkou Dievča Stoj

Každému z nás prišiel v mladosti niekto atraktívny, až sa nám o nich snívalo, Richard Csino nám v novinke Dievča Stoj dokázal, že to dobre pozná. Narodil sa do hudobníckej rodiny, ovláda dokonalo basgitaru, klavír a poslednú dobu sa začal venovať viac aj spevu a koncertovaniu. Richard na Slovensku patrí k špičkovým muzikantom a už vo svojich začiatkoch sa dostal medzi hviezdy domácej jazzovej scény.

Tentokrát nám priniesol vtipnú, popovú novinku, ktorá ti zlepší deň. Už len fakt, že mal namiesto hračiek v detstve hudobné nástroje, hovorí o jeho umeleckých kvalitách, ktoré sa prejavili už od útleho veku. Hudobný svet ho pozná najmä ako inštrumentalistu, no touto novinkou štartuje aj kariéru interpreta.

Richard Csino a jeho úsmevná novinka

Videoklip a scenár vznikol u jeho dobrého kamaráta Tibora Mészárosa a kameru mal na starosti Juraj Škula. Do vtipného vizuálu si Richard pozval herecké obsadenie, ktoré dotvorilo príjemnú atmosféru skladby. Tanečníčku, modelku a influencerku s exotickou vizážou Yasmine Taty dopĺňal vynikajúci bubeník Timotej Mészáros. Hudobne skladbu zastrešil sám Richard v spolupráci s producentom a bubeníkom Davidom Hodekom alias H0wdym a gitaristom Michalom Bugalom. Finálnu zvukovú podobu skladbe dodal zvukový režisér Maiky Beatz.

Song Dievča Stoj je príbeh o jednoduchom chlapcovi, ktorý v jeden krásny deň vychádza zo svojej brány a uvidí krásnu exotickú ženu. Príbeh začína tým, že ju začne sledovať a hľadá odvahu na to, aby ju oslovil či zaujal, až sa potkne a spadne. Vtedy sa ocitne vo sne, ktorý vyvrcholí až na svadbe. Po prebudení zo sna zistí, že je späť v realite, no myšlienka z klipu sa pohráva s tým, aby sme len nesnívali, ale rozhýbali sa. Aj keď sa potkneš (v tomto prípade, že ťa odmietne), aspoň si to skúsil. Skladba sa nahrávala v štúdiu u Davida “H0wdyho” Hodeka, s ktorým sme sa spoločne podieľali na hudbe a samotný H0wdy napísal k tejto skladbe dokonca aj text.“ – Richard Csino

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame