tereza mašková Svět je málo růžový
Zdroj: hudba.zoznam.sk, shop.rukahore.sk
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Víťazka SuperStar Tereza Mašková v novom albume tvrdí, že ‚Svět je málo růžový‘ (VIDEO)

Tereza Mašková tvrdí, že Svět je málo růžový

Česká speváčka Tereza Mašková je po piatich mesiacoch späť s novou hudbou a vydáva druhý sólový album s názvom Svět je málo růžový. Projekt, ktorý pozostáva z deviatich nových a jednej už vopred vydanej skladby Dívej se na mě, oficiálne vyšiel 21. októbra 2022. V nedeľu uverejnila na svoj YouTube kanál druhý videoklip k albumu, ktorý dostal song Náš Příběh. Na pieseň si zavolala aj hosťa, českého herca Mareka Lamboru a obaja sa k nahrávke vyjadrili na Instagrame.

Terka : „Moji milí, tak je to tady! Videoklip k naší písni Náš příběh je venku. Věřím, že každý z vás si v našem singlu najde ten svůj příběh. Chtěla bych ještě jednou z celého srdce poděkovat Markovi, že přijal mé pozvání a šel do toho se mnou. Vím, že je to mimo tvou komfortní zónu, ale za sebe říkám, že ses toho ujal naprosto fantasticky. Zároveň bych chtěla moc poděkovat všem, co se na tomto díle podíleli.

Marek: „Ha! Je tu! Videoklip duetu, který spojil zpěvačku s hercem! Respektive, byla to Terezka, která nás spojila a já jsem vděčnej, že to udělala (ačkoli to bylo tak náročný, že ji teď minimálně rok nezvednu telefon). Díky moc za tuhle zkušenost a těším se na vaše reakce.

Albumy a produkty od Terezy Maškovej si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: hudba.zoznam.sk, instagram.com

Komentáre

Odporúčame