mega m rytmus bez slov
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Mega M a Rytmus v novinke o tom, ako zamakali aj ‚Bez Slov‘ (VIDEO)

Mega M a Rytmus zamakali aj ‚Bez Slov‘

Keby máme spočítať ich spolupráce, tak nám nestačí jedna ruka, Mega M a Rytmus to však skúšajú opäť, tentokrát v novinke Bez Slov! Song vyšiel 24. októbra 2022 aj spolu s videoklipom, o ktorý sa postaral tím Rouse Media. Na túto spoločnú vec nás Mega M pripravil už pred štyrmi týždňami, kedy na Instagram uverejnil ich spoločnú fotku. Chalani sa v novej skladbe vracajú späť do minulosti a spomínajú na finančne ťažké časy.

„Nechcem sa vrátiť na dno, počítať každý jeden cent. Bro, nemotivuje ma chudoba, preč s ňou. 
Šancí je tu dosť, nemôžeš žiť bez vízie, bez snov, ja som typ, ktorý zamakal aj bez slov.“

Mega M vydal počas svojej doterajšej hudobnej kariéry štyri albumy, pričom na troch z nich hosťoval Rytmus. Konkrétne šlo o songy Tak Jak Má Byť, Aventador a na poslednom projekte Špekulant aj skladba Zombie. Dokonca ich spojila aj mixtape verzia songu Walk, v ktorom rapovali do beatu známej skladby od rapera Young M.A. To však ešte nie je všetko, pretože sa v decembri 2017 rozhodli spojiť rap a MMA prostredníctvom songu Attila. Chalani si k sebe vtedy zobrali aj P.A.T.-ho, ktorý song produkoval a posunuli ho zápasníkovi Attilovi Véghovi ako nástupovku do ringu.

Albumy a produkty od Mega M-a si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Rytmusa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame