Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Drake a 21 Savage oslávili narodeniny a vydajú spoločný album! (VIDEO)
drake 21 savage
Zdroj: youtube.com
KLIPSvetNewsHIP-HOPVideo

Drake a 21 Savage oslávili narodeniny a vydajú spoločný album! (VIDEO)

Drake, 21 Savage a ich album

Patria k najpopulárnejším raperom súčasnosti a oslavujú narodeniny dva dni od seba, Drake a 21 Savage ohlásili vydanie spoločného albumu! Ich projekt, ktorý dostane názov Her Loss, vyjde už 28. októbra 2022. Verejnosť sa o ňom dozvedela prostredníctvom nového klipu k ich spoločnému songu Jimmy Cooks, ktorý bol súčasťou Drakeovho posledného štúdiového albumu Honestly, Nevermind.

Chalani sa v novom vizuáli postavili pred obrovské plátno, na ktorom sa neskôr objavujú aj rôzne koláže z miest. Je zaujímavé, že v tomto klipe spomenuli ich pripravovaný album vôbec prvýkrát, bez akejkoľvek prípravy. Drakeov posledný projekt sme už spomenuli, pre 21 Savagea to však bude prvý album od projektu Savage Mode II z roku 2020, na ktorom sa spojil s producentom Metro Boominom.

Albumy a produkty od Drakea si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od 21 Savagea si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, complex.com, hypebeast.com, pitchfork.com

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame