pokáč jaromír nohavica
Zdroj: sedmicka.tyden.cz, eventworld.co
KLIPSK/CZNewsFOLKVideo

Pokáč a Jaromír Nohavica v novinke spomínajú na Johna Lennona (VIDEO)

Pokáč a Jaromír Nohavica v akustickej novinke

Hudba spája generácie, čo nám českí pesničkári Pokáč a Jaromír Nohavica potvrdzujú v ich spoločnej novinke Vzpomínáš, co zpíval John. Song vyšiel 21. októbra 2022 a predstavuje spoluprácu populárneho textára, skladateľa a hráča na ukulele s legendou českej hudobnej scény. V názve piesne sa odkazujú na Johna Lennona a v refréne skladby používajú aj slogan All You Need Is Love z rovnomennej piesne od The Beatles.

Pokáč, alebo vlastným menom Jan Pokorný, má na svojom konte tri štúdiové projekty. 32-ročný rodák z Prahy má na obaloch albumov Vlasy, Úplně levejAntarktida minimalistický dizajn, čo vystihuje aj jeho hudobnú tvorbu. Tá sa totiž skladá z jednoduchých melódií, strunových nástrojov a úsmevných textov. Jarka Nohavicu toľko predstavovať nemusíme, keďže jeho piesne sú srdcovkami mnohých Čechov i Slovákov naprieč generáciami. Obaja sa venujú podobnému štýlu, preto ich spolupráca dáva zmysel a veríme, že nebude poslednou.

Albumy a produkty od Pokáča si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Jaromíra Nohavicu si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: sedmicka.tyden.cz, eventworld.co

Komentáre

Odporúčame