taylor swift midnights
Zdroj: thetedellis.com
KLIPSvetNewsPOPVideo

Taylor Swift vydala svoj desiaty štúdiový album Midnights (VIDEO)

Taylor Swift a jej Midnights

Svetoznáma americká speváčka Taylor Swift teší fanúšikov, vydala očakávaný desiaty štúdiový album s názvom Midnights! Jej jubilejný hudobný projekt vyšiel 21. októbra 2022 na všetkých streamovacích platformách, dokonca vo viacerých verziách. 32-ročná popstar sa v nových 13 songoch pokúša nadviazať na jej predošlé projekty Folklore a Evermore, pričom prvý z nich získal cenu Grammy za Album roka 2021.

„Život môže byť temný, hviezdny, zamračený, strašidelný, elektrizujúci, teplý, chladný, romantický či samotársky. Rovnako ako Midnights.“ – Taylor Swift, instagram.com

Príbeh projektu Midnights

Swift sa v roku 2019 po spore o predaj masterov svojich prvých šiestich albumov rozhodla, že ich nahrá znovu. Na svete sú už jej verzie projektov Fearless a Red, pričom k druhému menovanému vydala aj 10-minútovú podobu skladby All Too Well spolu s minifilmom, ktorý sama režírovala. Získala zaň päť nominácií na MTV Video Music Awards, pričom vyhrala tri a v jednej z ďakovných rečí 28. augusta 2022 oznámila, že chystá nový album. Krátko po tomto odhalení na sociálne médiá uverejnila vetu „meet me at midnight„. Projekt, ktorý je vonku už viac než 24 hodín, speváčka opisuje ako „príbeh trinástich bezsenných nocí, roztrúsených po celom živote„.

Albumy a produkty od Taylor Swift si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, reuters.com

Zdroj titulného obrázku: thetedellis.com

Komentáre

Odporúčame