monika bagárová ben cristovao
Zdroj: cas.sk, instagram.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPVideo

Monika Bagárová a Ben Cristovao sa po 11 rokoch opäť spojili (VIDEO)

Monika Bagárová a Ben Cristovao v štúdiu

Spojila ich známa spevácka súťaž, ktorá z nich spravila večných kamarátov, Monika Bagárová a Ben Cristovao pracujú na novej hudbe! Na Instagrame oboch interpretov sa v utorok objavili ich spoločné fotografie z brnenského Mike Roft Studia, kde pracujú na jej novom albume. Pravdepodobne pôjde o spoločný duet, ktorý by bol ich prvým od roku 2011.

Bena a Moniku spojila šou Superstar, kde sa spoznali v roku 2009. Vtedy 22-ročný Ben skončil celkovo na siedmom mieste a iba 15-ročná o dve priečky vyššie. V rokoch 2010 až 2012 spolu tvorili pár a medzitým aj vytvorili svoju jedinú oficiálnu pieseň s názvom Chci. Aj napriek tomu, že sa rok po jej vydaní rozišli, po celý čas ostali dobrými priateľmi a mali medzi sebou naďalej dobré vzťahy. Song, na ktorom momentálne pracujú, sa objaví na Monikinom pripravovanom treťom štúdiovom albume.

Albumy a produkty od Moniky Bagárovej si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Bena Cristovaa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: cas.sk, instagram.com

Komentáre

Odporúčame