rytmus dollar prync zbohatni alebo zdechni
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Nazvali Rytmus a Dollar Prync spoločnú novinku po albume 50 Centa? (VIDEO)

Rytmus a Dollar Prync v spoločnej novinke

Ďalší song zo série Štvrtky po polnoci je vonku, Rytmus a Dollar Prync sa spájajú v novom songu Zbohatni Alebo Zdechni! Song vyšiel 16. októbra 2022 aj spolu s videoklipom, ktorý bol natáčaný v hlavnom meste Českej republiky. Pre Dollar Prynca ide o dobrú príležitosť odprezentovať sa slovenským poslucháčom. Jeho doteraz jediné československé spolupráce ho totiž spojili s Pil Cim. Konkrétne šlo o nahrávky Až na vrchol sveta z albumu 2086 a song Aleluja, o ktorý sa pred dvomi týždňami postarala platforma The Mag.

Song Zbohatni Alebo Zdechni je treťou skladbou zo série Štvrtky po polnoci a dopĺňa piesne Vizionár a Za Mojej Éry. Názov songu môže byť inšpirovaný legendárnym albumom či filmom z minulosti. V roku 2003 vydala hip-hopová stálica 50 Cent projekt Get Rich Or Die Tryin‘, ktorý je totožným prekladom s novinkou od Rytmusa a Dollar Prynca. O dva roky neskôr svetlo sveta uzrel aj rovnomenný filmový kúsok, v ktorom si 47-ročný raper vyskúšal aj hereckú úlohu. Stal sa z neho drogový díler, ktorý sa však snaží presadiť vo svete hip-hopu.

Albumy a produkty od Rytmus si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame