p.a.t. dame bella ciao
Zdroj: instagram.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

P.A.T. a Dame vydali novinku Bella Ciao, ktorú venujú hejterom (VIDEO)

P.A.T., Dame a ich novinka Bella Ciao

Po dlhom čase je tu nová spolupráca jedného z členov skupiny DMS a rapera, ktorý si hovoril aj Franto, P.A.T. a Dame vydali novinku Bella Ciao! Song vyšiel 13. októbra 2022 a ide o ich prvú spoluprácu od novembra 2020, kedy sa spojili v songu Neotravuj. Táto skladba je súčasťou albumu Franto 2, pričom v prvom vydaní tohto projektu sa nachádza aj ich ďalší spoločný výtvor s názvom EY. V refréne tejto novinky P.A.T. adresuje svoje slová poslucháčom, ktorí ho príliš nemusia:

„Všetko sa to točí dokola okolo mňa, predám ti každý jeden tón ako Escobar, zakývam ti z diaľky, pamätaj si moju tvár, Bella Ciao.“

Svojich fanúšikov na Instagrame už pred časom informoval, že v nasledujúcom období vydá viacero skladieb. Zároveň im však posúva aj dávku motivácie:

Mať sny je krásna vec. Krajšie je ich dokázať plniť. Pracoval a pracujem na sebe tam, kde ma nikto nevidí už odjakživa. Ľudia, ktorí ťa budú súdiť, ťa vôbec nebudú chcieť najprv spoznať, a preto ich nebudeš musieť brať vážne. Nerob nič pre druhého, aby o tebe mohol hovoriť “jaký si pán”, ale rob to preto, aby keď sa obzrieš, si si mohol povedať “jaký si pán”. Mám veľa novej hudby a spoluprác. Coming soon. Pekný večer.

Albumy a produkty od Dameho si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od P.A.T.-ho si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo aj na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš online hudobný shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: Instagram

Komentáre

Odporúčame