Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Filip Jančík prináša sériu exkluzívnych vianočných koncertov (VIDEO)
filip jančík vianočných koncertov
Zdroj: TS
SK/CZNewsEventySlovenskoSoundtrack

Filip Jančík prináša sériu exkluzívnych vianočných koncertov (VIDEO)

Filip Jančík ohlásil sériu vianočných koncertov

Krátko po odohratí vystúpenia priamo na Dunaji v našom hlavnom meste Filip Jančík avizoval ďalšie veľkolepé projekty, no sľúbil aj sériu vianočných koncertov. Dopyt fanúšikov po jeho dychberúcich koncertoch, ktoré sú zakaždým zárukou nevídaného, emóciami nabitého zážitku, neutícha. Filip netajil, že ešte tento rok poteší priaznivcov sériou niekoľkých spoločných, hudobných stretnutí. Tento nedávny prísľub nadobúda reálne kontúry a talentovaný umelec ohlasuje akustické vianočné turné.

Počas decembra Filip navštívi až dvanásť slovenských miest. Špecialitou bude zastávka v bratislavskej Starej tržnici, kde odohrá Akustický večer filmovej hudby 27. decembra 2022. V prípade tohto profesionála, ktorého poznajú milovníci kvalitnej hudby aj ďaleko za hranicami Slovenska, sme si už zvykli, že spolupracuje výlučne s tými najlepšími. Zostava, s ktorou sa predstaví počas akustického vianočného turné, bude pozostávať z desiatich členov, niektorí z nich pricestujú pri tejto príležitosti zo zahraničia.

Kde bude Filip vystupovať?

Diváci v publiku si rozhodne prídu na svoje. V rámci koncertného repertoáru zaznejú Filipove najväčšie hity, ide toitž o soundtracky z filmov Gladiátor, Posledný Mohykán a aj ságy Game of Thrones. Miesto si v ňom nájdu aj kultové slovenské skladby z rozprávok a filmov. Nebude chýbať Perinbaba, bez ktorej si mnohí nedokážeme Vianoce ani len predstaviť či Pán Prsteňov, alebo aj Forrest Gump.

Pripomeňme si, že za posledné tri roky Filip Jančík odohral na Slovensku vyše 35 unikátnych koncertov filmovej hudby v rôznych podobách. Po vypredanom víkende na Bratislavskom hrade či obrovskej šou na Dunaji je isté, že každým ďalším projektom nastavuje latku vlastných hudobných produkcií vyššie. Vianočné turné, ktorého prípravy sú v plnom prúde, to iba potvrdí.

Dátum a miesta vianočných koncertov Filipa Jančíka

1.12. Žilina – Dom Odborov

3.12. Zvolen – Evanjelický kostol

5.12. Banská Bystrica – Evanjelický kostol

9.12. Košice – Evanjelický kostol

10.12. Spišská Nová Ves

11.12. Prešov – PKO Čierny Orol

12.12. Poprad – Evanjelický kostol

14.12. Partizánska Ľupča – Evanjelický kostol

15.12. Martin – Evanjelický kostol

20.12. Trenčín – Dom armády

21.12. Nitra – Župný dom

27.12. Bratislava – Stará tržnica

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: TS

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame