Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Miluje Family Guy a má 5 tetovaní, Bruno Mars dnes oslavuje 37. narodeniny (VIDEO)
bruno mars narodeniny
Zdroj: iheartradio.ca
KLIPSvetNewsFUNKPOPVideo

Miluje Family Guy a má 5 tetovaní, Bruno Mars dnes oslavuje 37. narodeniny (VIDEO)

Bruno Mars oslavuje 37. narodeniny

Na svojom tele má niekoľko tetovaní a na svojom konte množstvo hitov, spevák a hudobník Bruno Mars dnes oslavuje 37. narodeniny! Vlastným menom, Peter Gene Hernandez sa narodil 8. októbra 1985 v meste Honolulu na Havaji. Pochádza z hudobnej rodiny, matka spievala a tancovala a jeho strýko bol imitátor Elvisa Presleyho. Do Los Angeles sa presťahoval v roku 2003, napísal viacero textov, medzi nimi Right Round pre Flo Ridu či F*ck You pre Cee Lo Greena. Zviditeľnil sa až v roku 2010, kedy bol súčasťou známych songov Nothin‘ On You a Billionaire. Odvtedy to nabralo nevídaný spád a Mars sa stal hviezdou súčasnosti.

V roku 2010 vydal svoj prvý štúdiový album Doo-Wops & Hooligans. Ten obsahuje hity ako Grenade, Just The Way You Are, Talking To The Moon, Marry You a ďalšie. Na debutový projekt nadviazal hneď o dva roky druhým s názvom Unorthodox Jukebox. Z neho pochádzajú megahity Locked Out Of Heaven, Treasure či When I Was Your Man. Milovník seriálu Family Guy si dal menšiu pauzu, avšak na projekt 24K Magic sa určite oplatilo čakať až do roku 2016. Naposledy sa nám pripomenul spoluprácou s bubeníkom a raperom Andersonom .Paakom, s ktorým vytvoril duo Silk Sonic. Ich debutový projekt An Evening With Silk Sonic je spojením R&B z 80. rokov 20. storočia, funku, popu a kvalitnej, kvalitnej hudby.

Do histórie svetovej popmusic sa zapísal nezmazateľnými písmenami aj vďaka zisku pätnástich cien Grammy a je držiteľom troch Guinnessových rekordov. Veríme, že je jeho očakávaný sólový album, na ktorý čakáme už 6 rokov, za dverami!

Albumy a produkty od Bruna Marsa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame