separ flowdemort album 2023
Zdroj: instagram.com
SK/CZNewsHIP-HOPVideo

Separ vydá svoj ďalší album v roku 2023, poznáme jeho názov!

Separ vydá album v roku 2023

Máme tu oficiálne potvrdené správy priamo od člena skupiny DMS, Separ fanúšikom na Instagrame oznámil, že nový album vydá v roku 2023. Prvý projekt od OG, ktorý sme dostali 3. mája 2020, dostane názov Flowdemort. Tento nápis, ktorý vznikol spojením flowu a milovanej/nenávidenej postavy zo ságy Harry Potter, ste už mohli zachytiť na Separovom instagrame v biu.

Pieseň Flow Kmeť, ktorá sa na streamovacích službách objavila už 22. júla 2022, je jednou z nahrávok, ktoré budú súčasťou pripravovaného albumu. Klip jednej zo skladieb natáčal dokonca v uliciach New Yorku, o čom sme ťa pred pár dňami informovali.

Separ sa o tieto správy podelil na svojom Instagrame, kde fanúšikom prezradil aj to, že klip z Ameriky je už hotový. S výsledkom je očividne spokojný:

„Práve som videl klip na ‚New York Freestyle‘, čo je po ‚Flow Kmeť‘ ďalší singel z albumu Flowdemort, ktorý vyjde v roku 2023. Natáčali sme v Brooklyne na Fulton Street, kde začal, žil a pôsobil Notorious Big. Kto vie, vie, kto nevie, nech si pozrie dokument na Netflixe. No, od*ebalo mi hlavičku.“ 

Albumy a aj produkty od Separa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame