Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Dollar Prync, Koky, Pil C a Luca Brassi10x v novinke Aleluja (VIDEO)
pil c dollar prync koky luca brassi10x aleluja the mag
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Dollar Prync, Koky, Pil C a Luca Brassi10x v novinke Aleluja (VIDEO)

Song Aleluja spája štyroch raperov

Populárna česká platforma The Mag spája československých raperov, Dollar Prync, Koky, Pil C a Luca Brassi10x vydali novinku Aleluja! Song vyšiel 2. októbra 2022 na oficiálnom YouTube kanáli videomagazínu streetovej a lifestylovej komunity aj spolu s videoklipom. Réžiu si na starosť zobral Jan Strach a jeho Produkce beze strachu, ktorá sa opäť postarala o špičkový vizuál. Chalani sa v songu vystriedali na slohách a vytvorili tak spolu zaujímavé československé kombo.

Viacero fanúšikov dlho čakalo na spojenie skupiny Milion+ a Pil Ciho a Koky sa im tento sen v novinke rozhodol splniť. Práve spomínaný český raper vydal nedávno svoj nový album SOS, na ktorom hosťujú Shimmi, Viktor Sheen či Robin Zoot. Dollar Prync v júli 2021 zavŕšil trilógiu albumov Jeb System a Pil C v decembri zverejnil známy projekt Odsúdení Na Úspech. Luca Brassi10x má na konte zatiaľ len EP s názvom Horcrux a na oficiálny album od neho ešte len čakáme.

Albumy a produkty od Pil Ciho si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Lucu Brassiho10x si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Album SOS od Kokyho si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame