Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Industriálno-poetický projekt KKR vydal nový singel Tao (VIDEO)
KKR Tao
Zdroj: TS
KLIPSK/CZNewsVideo

Industriálno-poetický projekt KKR vydal nový singel Tao (VIDEO)

Duo KKR vydalo singel Tao

Nový hudobný projekt KKR, ktorý tvoria raper Lyrik H a hudobný producent Rentip, zverejnil druhý singel s názvom Tao. Song je súčasťou pripravovaného eponymného albumu, ktorý vyjde 27. októbra 2022. Tento album vydá občianske združenie Diverzita na svojom labeli DiveZvery. Prvý singel Milujem KKR, ktorý zverejnili v auguste tohto roka, vzbudil pozornosť fanúšikov, odbornej verejnosti a rádií v česko-slovenskom priestore.

Dvojica nás novým singlom KKR pozýva na nevyspytateľnú, náučnú, poučnú, príjemnú, zaujímavú cestu, ktorú pomenovala práve Tao. Pre KKR v novinke nahral basovú gitaru Kasko a bicie Matúš Homola. Audioreaktívnu slideshow k singlu vytvoril Zden a fotografie do slideshow dodal Miro Nôta.

Albumy a produkty od tvojich obľúbených interpretov si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, TS

Zdroj titulného obrázku: TS

Komentáre

Odporúčame