alan murin trueself
Zdroj: TS, shop.rukahore.sk
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPPOPVideo

Alan Murin vydá nový album Trueself už o mesiac! Toto sú jeho hostia (VIDEO)

Alan Murin a hostia albumu Trueself

Alan Murin je jedným z najvýraznejších mladých talentov na slovenskej hudobnej scéne, čo sa bude už čoskoro snažiť potvrdiť novým albumom Trueself. Svojou autenticitou, talentom, tvrdou prácou, prácou s fanúšikmi a posúvaním vlastných hraníc si v pomerne krátkom čase získal širokú fanúšikovskú základňu. Na sociálnych sieťach už teraz patrí medzi TOP slovenských interpretov. Prvý oficiálny singel z očakávaného albumu, Prepáč, sa v priebehu pár hodín od vydania stal #1 hudobným trendom na stránkach YouTube a toto prvenstvo si udržal niekoľko týždňov.

Najnovšia skladba s názvom Lifestyle je druhým singlom z debutového albumu Trueself, ktorý je od štvrtka 22. septembra v predpredaji a fyzické vydanie je naplánované o mesiac, 24. októbra 2022.

„Album z veľkej časti vznikal posledných šesť mesiacov, počas ktorých som mal aj také transformačné obdobia. Vtedy som sa musel aj ja ako človek vyvíjať. Mal som aj veľa radostných chvíľ a chvíľ, kedy som chcel spraviť koncertnú skladbu. Nové skladby sú zvukovo veľmi prepojené. Na albume budú melancholické, nostalgické skladby i popová s nádychom osemdesiatych rokov a takisto aj skladby, kde budem v úplne novej polohe.“

Na albume však fanúšikovia nájdu aj koncertné a tanečné skladby. Alan sa na svoj debutový album po prvýkrát vo svojej kariére rozhodol pozvať aj hostí. Do tejto vybranej skupiny patria mená ako Celeste Buckingham, Kali či Tina. Album je možné predobjednať na našom shope cez link, ktorý nájdeš nižšie.

NOVÝ MERCH A ALBUM: Albumy a produkty od Alana Murina si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, TS

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame