peter lipa čosi
Zdroj: festivaly.eu
KLIPSK/CZNewsČeskoJAZZPOPVideo

Jazzový spevák Peter Lipa vydáva novinku Čosi (VIDEO)

Peter Lipa vydal novinku Čosi

Slovenská jazzová legenda Peter Lipa je späť s novou piesňou, promotér festivalu Bratislavské jazzové dni vydal skladbu Čosi! Song vyšiel 23. septembra 2022 aj spolu s videoklipom, ktorý zrežíroval Richard Reiman. Vizuál si vychutnajú predovšetkým milovníci tanca, pretože nás ním sprevádza choreografia Simony Machovičovej a Laca Cmoreja. O zvukovú a producentskú stránku nahrávky sa postarali Majlo Štefánik a Jonatán Pastirčák.

79-ročný rodák z Prešova odpromoval novú skladbu aj na svojom Instagrame, kde sa v súvislosti s vydaním noviniek pravidelne prihovára fanúšikom.

„Ahojte. Mám novú pieseň a nový videoklip. Volá sa to ‚Čosi‘. Je to posledný text Milana Lasicu, ktorý mi Milan zanechal a stále mu za to veľmi ďakujem. Spojil som sa s mladými producentmi, Majlom Štefánikom a Jonatánom Pastirčákom. Máme aj krásny pohybový videoklip a som veľmi zvedavý, čo si o tom myslíte. Čakám spätnú väzbu.“ 

O Petrovi budeme opäť čoskoro počuť, pretože na jeho YouTube kanáli už teraz nájdeme pripravenú premiéru ďalšej skladby. Song Človek vyjde 5. októbra.

Albumy a produkty od Petra Lipu si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame