Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
S Hudbou Vesmírnou má novú speváčku a singel Jedného Dňa (VIDEO)
s hudbou vesmírnou jedného dňa
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

S Hudbou Vesmírnou má novú speváčku a singel Jedného Dňa (VIDEO)

S Hudbou Vesmírnou vydali singel Jedného Dňa

Skupina S Hudbou Vesmírnou je späť a okrem novej ženskej tváre za mikrofónom prinášajú aj nový singel s názvom Jedného Dňa! Song vyšiel 19. septembra 2022 a vo videoklipe vystupujú, tak ako tradične, hudobník Daniel Kis alias Sorizzo a spevák Marek Koleno. Z populárnej slovenskej trojice sa však na niekoľko mesiacov stala dvojica, pretože ich opustila ich dlhoročná speváčka Dominika Morávková-Zeleníková.

Šesť rokov ich spoločnej spolupráce prinieslo množstvo hitov, dnes ich však čaká nová výzva s novou tvárou. Novou súčasťou zoskupenia sa stala herečka a čerstvá Magisterka umenia, Sára Polyáková. Fanúšikom sa predstavila práve v klipe k novinke Jedného Dňa.

Sára sa k tejto novej životnej etape vyjadrila na svojom Instagrame:

Bude to ‚jízda‘. Pár mesiacov dozadu som ešte týchto bláznov nepoznala ani osobne a už vôbec by mi nenapadlo, že by som s nimi niečo niekedy vytvorila. Ale ‚Jedného dňa‘ to prišlo. Ďakujem a teším sa na najbližšie dobrodružstvá s vami.

Marek a Daniel poďakovali fanúšikom za to, ako Sáru privítali a sú radi, za veľmi príjemnú reakciu:

Ďakujeme. Píšete nám prekrásne správy, želania, priania. Sáru ste prijali akoby s nami bola odjakživa a to je pre nás najväčšie potvrdenie toho, že máme pokračovať a má to zmysel. Ďakujeme aj médiám a rádiám za podporu.

Albumy a produkty od S Hudbou Vesmírnou si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame