sima merch výpredaj
Zdroj: instagram.com, shop.rukahore.sk
NewsPOP

Sima spúšťa najväčší výpredaj merchu v histórii! Kupuj teraz, alebo nikdy!

Sima má výpredaj starého merchu

Ak si fanúšikom projektov Femina, Podľa Seba, Bombím, OMG, alebo Story, máme pre teba skvelú správu – Sima spustila výpredaj merchu! Ide o najväčšie zľavy jej produktov v histórii, takže pokiaľ máš záujem o nejaké staré kúsky oblečenia, teraz je čas po nich skočiť! Ide predovšetkým o merch EP-čka Story z minulého roka, konkrétne mikiny a crewneck. Sima o výpredaji hovorila aj svojím sledovateľom na Instagrame a jej slová ti prinášame v článku nižšie.

„Okrem toho, že pre vás na jeseň chystám nový album a samozrejme aj nové klipy a merch, tak mám pre Vás na jeseň ešte jedno prekvapenie. Novinku, ktorá pre mňa strašne veľa znamená, dlho bola mojím snom a tento rok sa konečne splní. Ešte vám nemôžem konkrétne povedať o čo ide, ale práve preto sme sa s Ruka Hore dohodli, že potrebujeme komplet vyprázdniť sklad môjho merchu na Ruka Hore.

Potrebujeme sa všetkého zbaviť, sú tam zľavy skoro 50-percentné, aké u mňa ešte nikdy neboli a ani veľmi dlho nebudú. Ak teda ešte chcete niečo z môjho starého merchu, teraz je ten správny čas, pretože nič z toho, čo sa teraz dá kúpiť, sa už v budúcnosti nebude dať.“

EXKLUZÍVNY VÝPREDAJ: Albumy a produkty od Simy si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: instagram.com, shop.rukahore.sk

Komentáre

Odporúčame