Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Sergei Barracuda vydal zamilovanú novinku 'Láska je když...' (VIDEO)
sergei barracuda love song láska je když
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Sergei Barracuda vydal zamilovanú novinku ‚Láska je když…‘ (VIDEO)

Sergei Barracuda vydal novinku ‚Láska je když…‘

Album Pouliční Ekonomická 4 sa už nezadržateľne blíži a Sergei Barracuda nás naň pripravuje ďalšou novinkou ‚Láska je když…‚! Tento love song vyšiel 18. septembra 2022 aj spolu s videoklipom, ktorý režíroval Jan Strach a jeho Produkcebezestrachu. Český raper si dal na novom vizuáli skutočne záležať a zašiel kvôli nemu dokonca až do Chorvátska. Zábery z jachty totiž pochádzajú až zo Zrće, kde sa počas tohto leta opäť konal aj náš obľúbený hudobný festival.

Produkciu nahrávky si zobrali na starosť ÜBeatz & Hoops, pričom finálny mix a master dodal DJ Bussy. Novinka je druhou ochutnávkou z nového pripravovaného albumu, ktorý dostane názov Pouliční Ekonomická 4. Skalní fanúšikovia rapera určite vedia, o čom je reč. Po rokoch 201020122016 a 2018 prichádza štvrté pokračovanie, ktoré by malo dokonca dostať aj podnázov „Růst & Prosperita“. A nie, nepomýlili sme sa, keď sme vymenovali štyri roky na tri albumy, v roku 2016 totiž vyšiel projekt Pouliční Ekonomická 2.5.

Albumy a produkty od Sergeia Barracudu si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame