kontrafakt making of reklama na rap iní
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsVideo

Kontrafakt vydal ‚Making Of‘ klipov Reklama Na Rap a Iní (VIDEO)

Kontrafakt vydal Making Of dvoch klipov

Členovia skupiny Kontrafakt nám síce zatvorili dvere pred svojimi profilmi na Instagrame, ale čiastočne ich otvárajú novým Making Of. Rytmus, Ego a Anys sa rozhodli priniesť fanúšikom zákulisné zábery z procesu tvorby vizuálov ku skladbám z decembrového albumu KF ako Rolls. Songy Reklama Na Rap a Iní dostali dychberúce videoklipy, ktoré upevnili miesto tejto hip-hopovej skupiny na vrchole našej scény.

Chalani nás v 14-minútovom videu berú na všetky lokácie a prinášajú zábery, ktoré sme doteraz nevideli. Dozvedáme sa, že chalanov počas natáčania skoro zbúral dron, alebo aj to, že Rytmus začal tvorbu songu Iní s úplne iným beatom. Naposledy sme od nich dostali podobný dokument 12. decembra 2021, ten dostal názov The Most Legendary. Anys dokonca tvrdí, že vizuál k songu Iní je profesionálnejší, než k nahrávke Reklama Na Rap. Video si môžeš pozrieť kliknutím na link nižšie.

Albumy a produkty od Kontrafaktu si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame