yzomandias nobodylisten nik tendo
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsEDMHIP-HOPVideo

Yzomandias, NobodyListen a Nik Tendo uzavreli leto novým klipom (VIDEO)

Yzomandias, NobodyListen a Nik Tendo ukončujú leto

Leto je už oficiálne za nami, čo si uvedomujú aj Yzomandias, NobodyListen a Nik Tendo, ktorí ho ukončujú novým videoklipom. Ten sa dostáva skladbe Nejlepší Droga Je Čistá Hlava z #freekarlo edície albumu J. EDEN E-GEN. Chalani ho vydali 4. septembra 2022 a do klipu nahádzali zábery z uplynulých mesiacov zo všetkých koncertov a zážitkov. Ide o skladbu číslo dva zo spomínanej novej edície úspešného albumu, ktorá obsahuje až 53 songov!

Skupina Milion+ fanúšikom venovala aj pár slov

„Přátelé, kamarádi a fans, jedna nádherná kapitola našich životů je za námi, což znamená že je potřeba to uzavřít velkolepě – a to nejlíp videoklipem s dobrou náladou:)) J. EDEN E-GEN Tour aka “Kamarádi Na Cestách” Tour je úspěšně za námi, kdo se zůčastnil, tak ví, že to bylo epic. Tour trvala 2 měsíce, zakončena byla křtem v pražském klubu v Distrikt7, ovšem v tomto časosběrném záznamu nakoukneme i na události následujících měsíců, jako např. koncert na Zrće nebo dovolená v Neapol.

Ve videoklipu figurují hlavní účinkující Yzomandias a NobodyListen po boku svých kamarádů, jako např. Nik Tendo, JS, Decky, Tkeej a nebo taky PTK, Luca Brassi10x, Calin, Dokkeytino, Rej a další (zmínit je potřeba i pan Crosso a pan Kohák). Díky za tuhle extrémní předletní i letní jízdu. Tohle je naše společné rozloučení. J. EDEN E-G3N (#freekarlo edition) OUT NOW 🙃 Brzy nashle kamarádi“ 

Albumy a produkty od skupiny Milion+ si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Instagram

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame