Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Boy Wonder a Martin Matys vydávajú pozitívny klip k songu Lieky (VIDEO)
boy wonder martin matys lieky
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Boy Wonder a Martin Matys vydávajú pozitívny klip k songu Lieky (VIDEO)

Boy Wonder vydal klip k songu Lieky

Je tu ďalší videoklip k albumu Jeseň 2015: Človek z planéty Zem, Boy Wonder ho tentokrát venuje úspešnej skladbe Lieky! Klip oficiálne vyšiel 1. septembra 2022 a chalani sa v ňom odviazali a umocnili príjemnú atmosféru originálu. Spolupráca s raperom a zároveň kolegom z hudobného vydavateľstva Ty Nikdy, Martinom Matysom, patrí medzi najobľúbenejšie nahrávky albumu. O beat sa postaral Josef Baierl a réžiu si zobral na starosť Dmytro.

Po songoch Človek z planéty Zem, Batman, Super freak či Off topic je tu teda ďalší klip z nového albumu. Celý projekt je podľa názvu ladený do vesmírnej atmosféry, čo potvrdzujú aj vizuály ku zvyšným songom na YouTube. Song Neuzná Vamťa dokonca mesiac po vydaní tejto štúdiovky dostal aj jedinečnú unplugged verziu. Boy Wonder tento projekt úspešne predstavil verejnosti v rámci niekoľkých koncertov a troch najznámejších slovenských festivalov. Diváci na festivaloch Pohoda, Grape a Uprising si ho pochvaľovali, čo raper z Trnavy potvrdil aj na svojom Instagrame.

Albumy a produkty od Boy Wondera si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame