dj khaled god did
Zdroj: open.spotify.com
KLIPSvetNewsHIP-HOPPOPVideo

DJ Khaled vydal nový album God Did, na ktorom hosťujú Kanye, Drake či Jay-Z (VIDEO)

DJ Khaled vydal nový album God Did

Producent DJ Khaled, známy hláškami „we the best music“ či „another one“ oficiálne vydal svoj trinásty štúdiový album God Did. Projekt vyšiel dnes, 26. augusta 2022 na všetkých streamovacích službách. Hostí je nespočetne veľa, podobne ako na albume 33 od jeho slovenského kolegu Petra Panna, avšak v tomto prípade o niečo medzinárodne zvučnejšie mená. Drake, Rick Ross, John Legend, Eminem, Lil Baby, Kanye West, Future, 21 Savage, a to sme ešte stále len v polovici albumu.

Vlastným menom, Khaled Mohamed Khaled nám k novému albumu zatiaľ priniesol len jeden videoklip. Ten vyšiel 5. augusta a patrí nahrávke Staying Alive, na ktorej hosťujú Drake a Lil Baby. Producent však na svojom Instagrame pred pár dňami prezradil, že sa v najbližších dňoch dočkáme aj ďalších, konkrétne ich bude sedem. Svoje sprievodné vizuály teda dostanú skladby ako Beautiful, Party, Big Time, Way Past Luck a iné. DJ Khaled si na svojich projektoch dáva vždy záležať a ten najnovší s názvom God Did je oficiálne vonku!

Albumy a produkty od DJa Khaleda si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, pitchfork.com

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame