madonna 64. narodeniny
Zdroj: meaww.com
KLIPSvetNewsPOPVideo

Speváčka Madonna dnes síce oslavuje 64. narodeniny, ale vyzerá na 24!

Madonna dnes oslavuje 64. narodeniny

Speváčka Madonna, plná kontroverzií, plastických operácií a nestarnúcich hitov, dnes oslavuje svoje 64. narodeniny. Má šesť detí, z toho 4 adoptované z africkej krajiny Malawi, píše knižky pre deti a je zakladateľkou charitatívnej organizácie. Okrem toho patrí medzi najvýznamnejších umelcov všetkých čias a je zapísaná aj v Guinessovej knihe rekordov. Počas svojej kariéry prešla rukami štyroch hudobných vydavateľstiev a presvedčila všetkých o tom, že sa nestratí v žiadnom hudobnom žánri.

Madonna svoj hudobný vrchol zažila v 80. až 90. rokoch minulého storočia. Počas vtedajšej hudobnej éry, ktorú ovládali predovšetkým muži, patrila medzi ženy, ktoré sa tento nepomer snažili vyvážiť. V tomto počínaní bola úspešná predovšetkým vďaka megahitom ako Hung Up, Like A Virgin či La Isla Bonita. Dnes jej verejnosť vyčíta množstvo plastických operácií, cez ktoré sa zrejme snaží podobať na svoje „ja“ v čase najväčšej popularity. Vo videách nižšie sa môžeš pozrieť na jej súčasný vzhľad a posúdiť sám/a, či podľa teba urobila dobre.

Albumy a produkty od Madonny si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: meaww.com

Komentáre

Odporúčame