slza dominique alagia tak mi promiň
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsPOPVideo

Skupina Slza a 17-ročná Dominique Alagia v letnej novinke (VIDEO)

Slza a Dominique Alagia v letnej novinke

Máme tu nečakanú spoluprácu z Českej republiky, skupina Slza a Dominique Alagia sa spájajú v letnej novinke Tak mi promiň! Song vyšiel na streamovacích službách 12. augusta 2022 a oficiálny videoklip k nemu pribudol o tri dni neskôr. Pre českú skupinu, ktorá pozostáva zo speváka Petra Lexu a gitaristu Lukáša Bundila, ide o prvú hudobnú aktivitu od apríla, kedy vydali singel Padám. 17-ročná influencerka sa hudbe venuje už od útleho detstva, táto skladba je však pre ňu prvou, v ktorej spieva vo svojom rodnom jazyku.

Ovláda štyri jazyky – angličtinu, češtinu, taliančinu a španielčinu. Je z polovice Talianka a z druhej Češka. Na konte má už zopár vlastných skladieb, na čele s nahrávkou Know Better, ktorá dostala aj videoklip. Jej sledovatelia ju však poznajú najmä ako TikTokerku, speváčku coverov a tvár jej kozmetickej značky Alagia Beauty. Spev v češtine je teda pre ňu a aj všetkých okolo nej novinkou, čo potvrdila aj krátkym odkazom na svojom Instagrame:

„Som z pesničky veľmi nadšená a dúfam, že sa Vám bude všetkým páčiť. Je to síce pre vás všetkých nezvyk počuť ma spievať v češtine, ale vyšla som zo svojej komfortnej zóny a som za to veľmi vďačná.“ 

Albumy a produkty od skupiny Slza si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku či Instagrame! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram, dominiquealagia.cz

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame