Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Sima je so songom 'V oblakoch' na vrchole trendov už štvrtý týždeň!
sima ben cristovao v oblakoch
Zdroj: youtube.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPLatinoPOPVideo

Sima je so songom ‚V oblakoch‘ na vrchole trendov už štvrtý týždeň!

Sima je ‚V oblakoch‘ už štvrtý týždeň po sebe

Slovenská rapperka a speváčka Sima je už štvrtý týždeň ‚V oblakoch‚, s týmto letným songom totiž ovláda hudobné trendy! Nie je žiadnym prekvapením, že sa v tomto populárnom rebríčku služby YouTube dostane na prvé miesto vždy, keď vydá nový videoklip. Udržať sa na ňom už 22 dní je však nevídaný úspech, o ktorý sa môže podeliť aj s českým spevákom Benom Cristovaom. O produkciu a aranž skladby sa postarala dvojica hudobníkov, ktorá sa fanúšikom Simy za posledné roky už dobre osvedčila. Jej partner a klavirista, Tomáš Gajlík alias Gajlo, je pri Sime od začiatku kariéry, bubeník a producent Dávid Hodek alias H0wdy s ňou pracuje už od albumu Bombím.

Ktorý song spája Bena a Simu?

Song V oblakoch nie je prvou spoločnou spoluprácou Bena a Simy. Obaja sa totiž v septembri roku 2020 objavili na pobláznenom songu Pumpa, ktorý mal pod palcom rapper Ego. Chytľavá a vtipná skladba v štýle moderného čardášu sa dostala aj na jeho druhý štúdiový album Egotron.

V roku 2022 nám okrem tejto nahrávky priniesla aj song Riť, na ktorom hosťovala jej kolegyňa z brandže, Tina. Posledná spomínaná pieseň jej umožnila objaviť sa na billboarde na Times Square vďaka pozícii československej ambasádorky playlistu Spotify EQUAL. Ben Cristovao si zas užíva úspech svojho nového projektu PROTENKONTRAST, ktorý vyšiel 1. júla 2022.

Albumy a produkty od Simy si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Albumy a produkty od Bena Cristovaa si môžeš zakúpiť exkluzívne na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo aj na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki

Zdroj titulného obrázku: YouTube

Komentáre

Odporúčame