Warning: Constant DISALLOW_FILE_EDIT already defined in /data/f/5/f56af4f3-a812-4275-964d-2f5471848391/rukahore.sk/sub/news/wp-config.php on line 88
Kanye West, Lil Uzi Vert a Steve Lacy majú tetovanie, ktoré ich spája naveky
kanye west lil uzi vert steve lacy tetovanie
Zdroj: tmz.com
KLIPSK/CZNewsHIP-HOPVideo

Kanye West, Lil Uzi Vert a Steve Lacy majú tetovanie, ktoré ich spája naveky

Kanye, Lil Uzi a Steve Lacy majú spoločné tetovanie

Kanye West, Lil Uzi Vert a Steve Lacy už nemajú spoločnú len kariéru úspešných umelcov, ale aj identické tetovanie. Fotografiu, na ktorej vidíme všetkých troch hudobníkov pokope aj s ich novými doplnkami, pridal na svoje sociálne siete posledný spomínaný člen tejto trojice. Do popisu zároveň napísal „we here forever technically“, čím potvrdzuje pravosť tetovania a zrejme nám dáva najavo, že sa svoje priateľstvo chalani rozhodli takýmto spôsobom zapečatiť naveky.

Kanye a Lil Uzi sa však nemali vždy v láske. V roku 2020 rapper, známy tiež ako Ye, tvrdil, že s ním nechce mať nikdy nič spoločné. Neskôr svoj výrok značne poopravil a na Twitter napísal, že ho mimoriadne obdivuje a miluje. V roku 2021 mu to Lil Uzi Vert na oplátku vrátil a v súvislosti s vydaním albumu Donda ho nazval „falošným pastorom“. V súčasnosti sú na tom už asi chalani inak a všetko je v najlepšom poriadku. Nechajme sa prekvapiť, či nám toto spojenie v budúcnosti prinesie aj nejaký projekt.

Albumy a produkty od Kanyeho Westa si môžeš exkluzívne zakúpiť na našom shope! Stačí kliknúť na tento link a dozvieš sa viac!

Zaujal ťa tento článok? Podeľ sa s ostatnými o tvoj názor dolu v komentároch, alebo na našom Facebooku (Ruka Hore) či Instagrame (@rukahore)! Nezabudni sa tiež pozrieť na náš shop, v ktorom nájdeš množstvo hudby i merchu od tvojich obľúbených interpretov – shop.rukahore.sk

Pre viac noviniek zo sveta hudby klikaj sem!

Zdroje: YouTube, Wiki, Instagram

Zdroj titulného obrázku: tmz.com

Komentáre

Odporúčame